Hakkımızda

Firmamız 1993 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.Başta Almanya olmak üzere bir çok ülkeden son teknoloji cihaz ve ekipman ithalatı yapmakta, ayrıca cilt vücut bakım ürünleri ithal etmektedir.

Özenle seçilmiş deneyimli ekibimiz ülkenin tüm seçkin kozmetik mağazaları ve marketlerindeki başarılı çalışmalarla çalışma hayatımızı sürdürmekteyiz.

Popi İthalat İhracat ve Tic.Ltd.Şti. olarak distribütörü olduğumuz bazı firmalar ; Termasalud İspanya, Purebeau Almanya, Triworks İtalya, Xpro Engrineering İtalya, RE-Style Uzakdoğu şeklindedir.

Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ve yüksek kaliteli ürünlerimizle iç ve dış pazardaki müşterilerimize hızlı cevap verebilmekteyiz.

Kuruluşundan bugüne şirketimizin her zamanki ana hedefleri; tüketiciye kalitesi yüksek ürün skalasını sunmak, güvenilir satış sonrası hizmeti vermek, maksimum kaliteye, uygun fiyat politikasını uygulamaktır.

POPİ KOZMETİK olarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kaliteli hizmetin bir yaşam biçimi haline dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaya devam etmekteyiz.

instagram

https://www.instagram.com/popikozmetik